Esileht / VALGUSKETT

Näitan kõiki 24 tulemust

VALGUSKETI MÜÜK

Valguskett on suurepärane valgusallikas kui ka dekoratsiooni abivahend, millega on võimalik tekitada nii hoovides, katusealustes, välikohvikutes, telkides jne. mõnus valguslahendus. Valguskett muudab pidulikumad üritused veelgi pidulikumaks ja maagilisemaks.

Valguskette võib paigaldada nii sisetingimustesse loomaks hubast õhustikku, kui ka välitingimustesse – dekoreerida näiteks aedu, trepikäsipuid või riputada neid puudele. Lisavalgustus ei ole mitte ainult funktsionaalne, tuues õrna lisavalgust, vaid valgusketti saab kasutada ka mõne erilise ala eraldamiseks. Riputades tulukesed telgi või ruumi lakke, saab jätta mulje, nagu üritus toimuks kauni tähistaeva all.

Valguskett on ilmastikukindel ning LED pirnid on sooja valgusega 2700Kelvinit ja samuti saadaval värvilised pirnid. Kettidel on lameda kujuga tugev kummikaabel ja voolukaabel 2×1.5mm². Valguskettidel on 1,5m ühenduskaabel ning kõige levinumad pirnipesad E27, pesade vahe on 50cm. Valguskett töötab 230V ehk tavalisest seinapesast.

Paigaldusega saab hakkama igaüks, aga pakume ka paigaldusteenust parkidesse, mänguväljakutele, koduhoovi, välikohvikutesse jne.

Pakume rendiks valguskette suurusega: Valguskett rent 7m, Valguskett rent 14m, Valguskett rent 21m, Valguskett rent 28m, Valguskett rent 35m, Valguskett rent 42m, Valguskett rent 50m

Pakume müügiks ilma pirnideta valguskette suurusega: Valguskett 10m Premium, Valguskett 20m Premium, Valguskett 30m Premium, Valguskett 40m Premium, Valguskett 50m Premium.
Koos pirnidega on valikus 10m valgusketid: Crystal, Drop, Elegance, Elegance Matt, Glow, Perl must, Perl valge, Rainbow, Retro.

Valgusketti müüme alates mõnest meetrist kuni mitme kilomeetrini.

Valguskette saab ka jätkata ühenduste abiga ning nii saab koostada täpselt enda jaoks sobiva pikkuse. Jätkataval valgusketil on suur eelis ühes tükis valgusketi ees, sest jätkatavat valguketti saab kasutada ka 10m pikkuste osadena erinevates kohtades.Samuti on võimalik ühendada seda ka näiteks 10m valgusketiga ja kasutada seda nii 30m ketina kui ka eraldi 20m ja 10m ketina. Jätkukohad erinevad tavalistest suurtest voolupistikust on väikesed ja diskreetsed. Kaks valgusketti omavahel ühendades jääb jätkukoht praktiliselt märkamatuks.

MÜÜK / RENT / PAIGALDUS